Partnerid

kristel-rannamees

Kristel Rannamees

Kristel on on lõpetanud Mainori Ülikooli finantsjuhtimise eriala. Kuna Kristelit huvitab kõik, mis puudutab inimpsüühikat ja selle keerdkäike, siis on ta täiendanud end erinevates praktilise psühholoogia suundades nagu NLP, transpersonaalne psühholoogia, perekonstellatsioon, hüpnoos ja muud meetodid. Koolitajana on Kristel tegev aastast 2004. Peamised koolitusvaldkonnad on meeskonnatöö, motiveerimine, stressijuhtimine, enesekehtestamine, klienditeenindus.
kadri-leivo

Kadri Leivo

Kadri on lõpetanud Tartu Ülikooli Majandusteaduskonna rahanduse ja rahvusvahelise juhtimise erialal. Tas on töötanud arhitektuuribüroos Restprojekt finantskoordinaatorina, elustiilikaupluses Homeart finantsjuhina ning raamatupidamisbüroos E.L.E. Rikaar tegevjuhina. Kadri koolitusvaldkonnad on raamatupidamine ja finantsjuhtimine, äriplaanide koostamine, projektijuhtimine.

ingrid-niid

Ingrid Niid

Ingridil on kõrgem haridus raamatupidamises ja finantsjuhtimises ning ta on läbinud magistriõppe avaliku sektori strateegilises juhtimises. Raamatupidamise ja finantsjuhtimise alal on ta aastaid töötanud kohalikus omavalitsuses, alul Kõrgessaare vallas ja alates 1998.aastast Saue linnas. Ta on viimased 6 aastat Eesti Raamatupidajate Kogu (ERK) juhatuse liige. Ingridil on olnud hea võimalus olla erinevate uuenduste juhtimisel - näiteks e-ostuarvete menetlusprotsessi käivitamine, paberivaba raamatupidamise korraldamine, tekkepõhisele eelarvele üleminek kohalikus omavalitsuses. Koolitusteemadeks on kohaliku omavalitsuse finantsarvestus.
tahve-milt

Tähve Milt

Tähve omab ligi veerand sajandit kohaliku omavalitsuse töökogemust. Tema peamine tegevusspetsiifika on finantsjuhtimine. Tähve on töötanud Türi linnavalitsuses valitsuse liikmena, finantsnõunikuna, aselinnapea ja linnapeana. 1999 - 2006 oli ta Järva maavalitsuses rahandusosakonna juhataja ja maavanema kt. Täna kuulub ta Türi vallavolikogu eelarvekomisjoni ja Viimsi vallavolikogu eelarvekomisjoni koosseisu.
Eksperdina on Tähve on nõustanud erinevate omavalitsuste eelarvete, eelarvestrateegiate ja arengukavade koostamist. Ta on kuulunud mitmete KOV finantstegevust puudutavate töögruppide koosseisu ja omab kogemusi omavalitsuste ühinemistel. 2005. aastal omistati Tähvele Eesti Vabariigi presidendi poolt Valgetähe orden, 2009.aastal Viimsi valla arengusse panustamise eest "Viimsi Vaal" ning 2011.aastal Järva maavanema teenetemärk.

raul-vatsar

Raul Vatsar

Raulil on esimene kõrgharidus matemaatikast ja teine majandusest. Pärast hariduspõllu kündmist nii õpetaja kui koolijuhina sai ta oma äriristsed Väliskaubanduskoondisest "Estimpeks".
90 aastate alguses oli ta aga juba ise mitmete ettevõtete sünni juures - esimene väliajakirjanduse müük Eestis, suurima valikuga kalendrite pakkumine Eestis, esimene otsemüügiettevõte Eestis ja Baltikumis ning ilmselt suurima kosmeetikabrändi maale toomine.
Ettevõtlusest naasis Raul taas oma liistude ehk õpetamise juurde. Nüüd aga, kasutades ära oma ettevõtluskogemusi , õpetab ta Tallinna Tehnikaülikooli Tallinna Kolledžis müügijuhtimise, kliendikogemuse ja käitumisökonoomikaga seotud aineid. Tema armastusest aine vastu kõneleb see, et on üliõpilaste poolt mitmel aastal valitud parimaks õppejõuks.
Kõige tähtsamaks peab Raul sõna „Miks“ ja alles siis järgneb „Kuidas“. Tihtilugu vahetatakse aga järjekord ära ja „Miksini“ enam ei jõutagi.
tiina-saar-veelmaa

Tiina Saar-Veelmaa

Tiina-Saar Veelmaa on koolitaja, lektor, konsultant, nõustaja, kelle peamisteks uurimisteemadeks on tööõnn, tasakaalus elu ja terviklik töökultuur. Sel teemal on ta innustanud sadu Eesti organisatsioone ja tuhandeid töötajaid –tööotsijaid. Hariduselt psühholoog ja psühhodraama lavastaja, on ta nõustajana kaasa teinud ERR saates Tööotsija, mis oli eetris 2009-2011 aastal, loonud sisu mahukale e-kursusele: karjäärinõu.ee, kirjutanud hulgalistele artiklitele lisaks ka kuus raamatut. Neist viimased „Valmistun tööintervjuuks“, Äripäeva Kirjastus, 2010, „Eduard ja Pihla hakkavad töövarjudeks“, Koolibri Kirjastus, 2012. Omaloodud kaubamärgi Aaretesaar.ee alt töötab ta nii karjäärinõustaja kui terapeudina ning õpetab juba seitsmendat aastat Rocca al Mare koolis karjääriplaneerimise valikainet.
Alates 2011 aastast on Tiina tarkvaraarendusettevõtte AS Proeksperdi tööõnnespetsialist ja loonud omanäolise personalifilosoofia, mis võitis 2014 aastal PARE personalikonkussil II koha ja pälvis rahvusvahelist tähelepanu 2015 aasta juunis Vilniuses toimunud innovatsioonikonverentsil.

janne-kerdo

Janne Kerdo

Janne Kerdo on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli halduskorralduse erialal ja on dokumendihalduse magister. Janne aktiivne lektoritöö erinevatel asjaajamis- ja bürootöö kursustel algas 1999. aastast ning ta olnud õppejõud erinevates õppeasutustes. Ta on osalenud sekretäritöö kutseõpetaja pädevusnõuete väljatöötamisel ja juhtinud riiklikku sekretäri ja bürootöötaja õppekava väljatöötamise töörühma, samuti osalenud erinevates valdkonnaalastes projektides - kirjastandardi väljatöötamine, valdkonna kutsestandardite "Sekretär, tase 5", "Juhiabi, tase 6" ja "Bürootöötaja, tase 4" väljatöötamisel.
Lisaks on Janne Eesti Juhi Abi Ühingu juhatuse liige, Dokumendihaldurite Ühingu ja Eesti Konsultantide Assotsiatsiooni liige.
siiri-liisi-kraav

Siiri-Liis Kraav

Siiri-Liisi on taustalt kasvatusteadlane (Tartu Ülikool) ja akadeemiliselt suundumuselt huvitatud eelkõige sotsiaalpedagoogikast (Tallinna Ülikooli sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse magistriõppe lõpetanuna õpib Ida-Soome Ülikooli sotsiaalpedagoogika doktorantuuris). Nõustamist on Siiri-Liisi õppinud erakooli Terviklik Mina transpersonaalse hüpnoteraaapia ja psühhoteraapia 3-aastase väljaõppekursusel, Imago suhteteraapia 2-aastasel kliinilisel koolitusel ning arvukatel teistel väiksemamahulistel professionaalsetel täiendõppe kursustel.
Igapäevaselt töötab ta 2005 aastast Perekasvatuse Instituudis lektori ja nõustajana.