TARK JA PAINDLIK TÖÖ KORRALDAMINE, 24. jaanuaril 2020 Tartus

Koolituse algus:

24. jaanuar 2020 10:00

Koolituse lõpp:

15:15

Toimumiskoht

Tartu (asukoht täpsustub)

Sihtgrupp

Keskastme- ja personalijuhid

Mida aeg edasi, seda enam nõuavad töötajad paindlikku tööaega ning teevad töökohavalikuid sellest tulenevalt. Kuidas värvata häid inimesi ja tekitada lojaalsust läbi töö kujundamise. Kas alustada töö keskkonna parendamisest või hoopiski sellest, mis töötajat tema töö juures kõige enam motiveerib.

Milline on töö sotsiaalne keskkond ja kas töötaja tunnetab ka oma töö  laiemat mõju? Hea töökujunduse kõrvale on lisaks vaja terviklikku vaadet personalijuhtimisele. Anname nõu, kuidas viia läbi töö analüüsi ja kuidas kasutada tulemusi töö paremaks korraldamiseks?

Koolituse sisu

  • Tark ja paindlik töö – millised (info)tehnoloogilised lahendused on seejuures abiks?
  • Töö kujundamine (job design), töö ümberkujundamine, töö kohandamine (job crafting),  nügimimine – millal mida kasutada?
  • Renditöö, ampsutöö, projektipõhise ja kärgtöö võimalused.
  • Kuidas viia läbi töö analüüsi ja kuidas kasutada tulemusi töö paremaks korraldamiseks?

Ajakava ja maht

09.45-10.00 Tervituskohv
10.00-11.30 Koolitus
11.30-11.45 Kohvipaus
11.45-13.15 Koolitus
13.15-13.45 Lõuna
13.45-15.15 Koolitus

6 akadeemilist tundi

Koolitaja

Egle Saska
Egle on teinud personalitööd 25 aastat, sh Eesti Raudtees ja Tallinna Sadamas ning HR partnerina Tammiste Personalibüroos. Lisaks koolitab ta personalispetsialiste Tallinna Majanduskoolis ja personalijuhte Eesti Personalijuhtimise Ühingus PARE. Egle on ka Personalijuhtimise Käsiraamatu kaasautor. Nii praktiku kui koolitajana pakub Eglele suurt huvi, kuidas viia kokku ettevõtete vajadused, töötajate soovid ja õiguslik regulatsioon. Egle on õppinud õigusteadust Tallinna Majanduskoolis, ärijuhtimist Tallinna Tehnikaülikoolis ning tal on magistrikraad organisatsioonikäitumise alal.

Hind

99 eurot + km.

Registreeri

Registreerimine pole avatud